avatar
احسان

نویسنده

  • 1400/7/19
  • 0
  • 117
2 سال پیش| آموزش خط و الفبای هندی

آموزش سریع و آسان خط هندی - جلسه هفدهم: نکات تکمیلی در مورد ترکیب حروف و اتصالات در زبان و الفبای هندی (جلسه‌ی آخر)

آموزش سریع و آسان خط هندی - جلسه هفدهم: نکات تکمیلی در مورد ترکیب حروف و اتصالات در زبان و الفبای هندی (جلسه‌ی آخر)

این جلسه هفدهمین جلسه و آخرین جلسه از آموزش دوره‌ی خط و الفبای زبان هندی است. شاید در آینده آپدیت‌هایی برای این دوره منتشر کنم. ولی در حال حاضر تا همینجای کار موارد اساسی و چیزهایی که لازم است بدانید، به شما گفته شد. بعد از مشاهده‌ی این جلسه وقت آن خواهد رسید تا با قدرت سراغ یادگیری گرامر زبان هندی بروید. در هفدهمین جلسه من نکات تکمیلی در مورد ترکیب حروف و اتصالات در زبان هندی را به شما آموزش داده‌ام و فایل‌هایی را نیز برایتان در وبسایتم ضمیمه خواهم کرد و لینک آن‌ها را به زودی در زیر همین ویدئو منتشر می‌کنم. امیدوارم طی این دوره توانسته باشم نکات ارزشمندی به شما آموزش دهم و شما را هر چند کم و ناچیز در این مسیر همراهی کرده باشم. حتماً نظرات خود را در زیر آخرین ویدیوی آموزش خط هندی در یوتیوب با من در میان بگذارید. چون مشتاقانه آن‌ها را مطالعه می‌کنم.

هم اکنون با مراجعه به چنل یوتیوب از طریق لینک زیر می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

مشاهده‌ی هفدهمین جلسه‌ی آموزش ویدیویی الفبای زبان هندی روی چنل یوتیوب - نکات تکمیلی در مورد ترکیب حروف و اتصالات در زبان و الفبای هندی (جلسه‌ی آخر)

 

همچنین برای شما به صورت اختصاصی لیست حروف دوناگری را به صورت یک Cheat sheet تهیه کرده‌ام که در اختیارتان قرار می‌دهم تا دسترسی سریعی به الفبای هندی داشته باشید. در این فایل معادل‌های دوناگری در زبان اُردو را نیز ذکر کرده‌ام که به شما در درک بهتر و بیشتر خط هندی کمک خواهد کرد و به شدت مطالعه‌ی آن را به شما توصیه می‌کنم.

در ویدئوها هم کاملاً این موارد توضیح داده شده‌اند.

فایل‌های قابل دانلود:

دانلود راهنمای الفبای هندی و دوناگری (اختصاصی آکادمی آنلاین آموزش زبان هندی)

دانلود برخی اتصالات خاص و باقاعده در زبان هندی و دوناگری

دانلود لیست و ترکیب حروف در زبان هندی و دوناگری

 

احسانم؛ مدیر و مؤسس وبسایت «آکادمی آنلاین آموزش زبان هندی» یا همون «لرن هیندی»‌ که شما با آدرس LearnHindi.ir می‌شناسیدش. کار اصلی من به هیچ وجه آموزش خط یا زبان هندی نیست و تحصیلاتمم به هیچ عنوان ارتباطی به این موضوع نداره. من تحصیل کرده‌ی رشته‌ی نرم‌افزار و فناوری اطلاعاتم و مدرک تحصیلیمم کارشناسی ارشد فناوری اطلاعاته. طبیعتاً حوزه‌ی کاریمم مربوط به رشته‌ی خودمه و در حال حاضر به عنوان توسعه‌دهنده‌ی وب یا اصطلاحاً Web Developer فعالیت می‌کنم و به شدت به کارم علاقه دارم.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند*