avatar
احسان

نویسنده

  • 1400/7/5
  • 0
  • 196
2 سال پیش| آموزش خط و الفبای هندی

آموزش سریع و آسان خط هندی - جلسه هفتم: حروف بدون صدا च छ ज झ ञ

آموزش سریع و آسان خط هندی - جلسه هفتم: حروف بدون صدا च छ ज झ ञ

در هفتمین قسمت از جلسه‌ی آموزش الفبای هندی یا همان خط دوناگری که ریشه‌ی آن سنسکریت (سانسکریت) است، به ادامه‌ی مبحث حروف بدون صدا در زبان هندی پرداخته‌ام و شما را با حروف بیشتری آشنا خواهم کرد.

در این قسمت با پنج حرف بدون صدای دیگر آشنا می‌شویم که در زیر آن‌ها را برای شما نمایش داده‌ام که داخل ویدیوی آموزشی با تک به تک این حرف‌ها به صورت مجزا آشنا خواهیم شد و هر کدام از آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

च छ ज झ ञ

پس برای اینکه هر چه زودتر با این حروف جدید آشنا شوید، همین حالا از طریق لینک زیر به چنل یوتیوب من مراجعه کنید و ویدیو آموزش خط هندی این جلسه را مشاهده کنید و نظرات خود را نیز در زیر همین ویدیو با من مطرح کنید.

مشاهده‌ی هفتمین جلسه‌ی آموزش ویدیویی الفبای زبان هندی روی چنل یوتیوب - حروف صامت च छ ज झ ञ

احسانم؛ مدیر و مؤسس وبسایت «آکادمی آنلاین آموزش زبان هندی» یا همون «لرن هیندی»‌ که شما با آدرس LearnHindi.ir می‌شناسیدش. کار اصلی من به هیچ وجه آموزش خط یا زبان هندی نیست و تحصیلاتمم به هیچ عنوان ارتباطی به این موضوع نداره. من تحصیل کرده‌ی رشته‌ی نرم‌افزار و فناوری اطلاعاتم و مدرک تحصیلیمم کارشناسی ارشد فناوری اطلاعاته. طبیعتاً حوزه‌ی کاریمم مربوط به رشته‌ی خودمه و در حال حاضر به عنوان توسعه‌دهنده‌ی وب یا اصطلاحاً Web Developer فعالیت می‌کنم و به شدت به کارم علاقه دارم.

نوشته‌های مشابه


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند*