حمایت از ما
احسان

نویسنده

  • 1400/6/26
  • 0
  • 58
2 سال پیش| صفحات

حمایت از ما

حمایت از ما

بدون هیچ تردیدی حمایت شما کاربران و همراهان عزیز در زمینه‌های مختلف از ما می‌تواند به پابرجایی و رُشد ما کمک کند. حال این حمایت می‌تواند معنوی باشد یا حمایت مالی.

در ادامه من به سه روشی که شما دوستان عزیز می‌توانید با استفاده از هر یک از این روش‌ها به حمایت از ما بپردازید اشاره می‌کنم.

 

1- معرفی «لرن هیندی» به سایر دوستان

اگر دوستان یا افراد علاقه‌مندی را می‌شناسید که تمایل دارند زبان هندی را فرا بگیرند، کافی است آدرس ما را با آن‌ها به اشتراک بگذارید و وبسایت و شبکه‌های اجتماعی ما از جمله اینستاگرام و یوتیوب را به آن‌ها معرفی کنید.

با این کار هم این عزیزان به صورت رایگان می‌توانند آموزش ببینند و هم آموزش‌های تولیدی ما مخاطبین بیشتری پیدا خواهند کرد.

 

2- دنبال کردن «لرن هیندی» در شبکه‌های اجتماعی

شما به سادگی با دنبال کردن ما در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب می‌توانید از ما حمایت کنید. البته پلتفرم اصلی آموزشی ما وبسایت و چنل یوتیوب است.

 

3- کمک به مراکز و مؤسسات خیریه

اگر آموزش‌های ما برای شما مفید بوده‌اند و از آن‌ها رضایت دارید، در صورت تمایل و توانایی مالی می‌توانید به مراکز و مؤسسات خیریه یا افراد نیازمند کمک نمایید. با این کار ما احساس می‌کنیم که گام مفیدی برداشته‌ایم و کوچکترین کمک‌ها توسط هر فرد می‌تواند تأثیرات به سزایی داشته باشد.

پیشنهاد ما مؤسسه‌ی خیریه‌ی محک است که جهت درمان کودکان مبتلا به سرطان فعالیت می‌کند. اما با این حال شما می‌توانید به مؤسسات و افراد دیگر نیز کمک کنید و با این کار تلاش کنیم که جامعه‌ی بهتری داشته باشیم.

 

4- حمایت مالی

علاوه بر موارد فوق، در صورتی که تصور می‌کنید آموزش‌ها برای شما مفید بوده‌اند و در صورتی که تمایل داشتید، می‌توانید به صورت مالی نیز از ما حمایت کنید و مبلغ مورد نظر خود را از طریق روش‌هایی که در ادامه گفته خواهند شد، برای ما واریز کنید.

توجه: عمده‌ی مبالغ دریافتی از سمت شما، صرف هزینه‌های گوناگون نگهداری و توسعه‌ی وب‌سایت «آکادمی آنلاین آموزش زبان هندی» خواهد شد. همچنین به یاد داشته باشید در هر صورت محتوای ارائه شده توسط ما برای همیشه رایگان خواهد بود.

 

روش‌های پرداخت از طریق بانک‌های داخل ایران:

انتقال مبلغ دلخواه به شماره کارت یا شماره شبای زیر:

6219-8619-0026-9878

(بلوبانک به نام سید احسان رضوی)

 

IR-260560611828005154580601

(شناسه‌ی شبا به نام سید احسان رضوی)

احسانم؛ مدیر و مؤسس وبسایت «آکادمی آنلاین آموزش زبان هندی» یا همون «لرن هیندی»‌ که شما با آدرس LearnHindi.ir می‌شناسیدش. کار اصلی من به هیچ وجه آموزش خط یا زبان هندی نیست و تحصیلاتمم به هیچ عنوان ارتباطی به این موضوع نداره. من تحصیل کرده‌ی رشته‌ی نرم‌افزار و فناوری اطلاعاتم و مدرک تحصیلیمم کارشناسی ارشد فناوری اطلاعاته. طبیعتاً حوزه‌ی کاریمم مربوط به رشته‌ی خودمه و در حال حاضر به عنوان توسعه‌دهنده‌ی وب یا اصطلاحاً Web Developer فعالیت می‌کنم و به شدت به کارم علاقه دارم.
برچسب‌ها:

نوشته‌های مشابه


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند*