آموزش سریع و آسان خط هندی - جلسه چهاردهم: ماتراها و  ترکیب صامت‌ها و مصوت‌ها در زبان هندی
احسان

نویسنده

  • 1400/7/15
  • 0
  • 29
2 سال پیش| آموزش خط و الفبای هندی

آموزش سریع و آسان خط هندی - جلسه چهاردهم: ماتراها و ترکیب صامت‌ها و مصوت‌ها در زبان هندی

آموزش سریع و آسان خط هندی - جلسه چهاردهم: ماتراها و  ترکیب صامت‌ها و مصوت‌ها در زبان هندی

در چهاردهمین قسمت از سری ویدیوهای آموزشی زبان و خط هندی یا خط دوناگری، با ترکیب حروف صدادار و بی‌صدا در زبان هندی آشنا می‌شویم. در حقیقت در این جلسه از آموزش الفبای هندی، به ماتراها و شکل ثانویه‌ی حروف صدادار در زبان و خط دوناگری پرداخته‌ام.

مشاهده‌ی چهاردهمین جلسه‌ی آموزش ویدیویی الفبای زبان هندی روی چنل یوتیوب - ماتراها و ترکیب صامت‌ها و مصوت‌ها در زبان هندی

نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را می‌توانید به سادگی در بخش کامنت‌های مربوط به ویدیوی مورد نظر در چنل یوتیوبم مطرح نمایید و من نیز از مشاهده‌ی آن‌ها بی‌نهایت خوشحال خواهم شد.

احسانم؛ مدیر و مؤسس وبسایت «آکادمی آنلاین آموزش زبان هندی» یا همون «لرن هیندی»‌ که شما با آدرس LearnHindi.ir می‌شناسیدش. کار اصلی من به هیچ وجه آموزش خط یا زبان هندی نیست و تحصیلاتمم به هیچ عنوان ارتباطی به این موضوع نداره. من تحصیل کرده‌ی رشته‌ی نرم‌افزار و فناوری اطلاعاتم و مدرک تحصیلیمم کارشناسی ارشد فناوری اطلاعاته. طبیعتاً حوزه‌ی کاریمم مربوط به رشته‌ی خودمه و در حال حاضر به عنوان توسعه‌دهنده‌ی وب یا اصطلاحاً Web Developer فعالیت می‌کنم و به شدت به کارم علاقه دارم.
برچسب‌ها:


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند*