avatar
احسان

نویسنده

  • 1400/6/17
  • 0
  • 252
2 سال پیش| آموزش خط و الفبای هندی

آموزش سریع و آسان خط هندی - جلسه اول: مقدمه‌ای بر زبان هندی

آموزش سریع و آسان خط هندی - جلسه اول: مقدمه‌ای بر زبان هندی

در این ویدیوی آموزشی که اولین قسمت از سری آموزش خط هندی یا همان دوناگری است، من تلاش کردم که به صورت بسیار ساده و مقدماتی شما را با خط هندی (دوناگری) آشنا کنم.

این دوره‌ی آموزشی مخصوص تمام کسانی است که هیچ آشنایی با خط هندی ندارند و اگر با دقت آموزش‌ها را دنبال کنید، تمام نکات لازم و ضروری که نیاز دارید را خواهید آموخت.

در اولین قسمت من شما را با مقدمات کار آشنا خواهم کرد و موارد ابتدایی در مورد دوناگری و روش تدریس و نکات لازم را به شما خواهم گفت.

برای مشاهده‌ی ویدیوی آموزشی نیز می‌توانید آن را از طریق لینک زیر و در چنل یوتیوب من با عنوان «آکادمی آنلاین آموزشی زبان هندی» مشاهده کنید.

مشاهده اولین جلسه‌ی آموزش ویدیویی الفبای زبان هندی روی چنل یوتیوب

احسانم؛ مدیر و مؤسس وبسایت «آکادمی آنلاین آموزش زبان هندی» یا همون «لرن هیندی»‌ که شما با آدرس LearnHindi.ir می‌شناسیدش. کار اصلی من به هیچ وجه آموزش خط یا زبان هندی نیست و تحصیلاتمم به هیچ عنوان ارتباطی به این موضوع نداره. من تحصیل کرده‌ی رشته‌ی نرم‌افزار و فناوری اطلاعاتم و مدرک تحصیلیمم کارشناسی ارشد فناوری اطلاعاته. طبیعتاً حوزه‌ی کاریمم مربوط به رشته‌ی خودمه و در حال حاضر به عنوان توسعه‌دهنده‌ی وب یا اصطلاحاً Web Developer فعالیت می‌کنم و به شدت به کارم علاقه دارم.

نوشته‌های مشابه


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند*