دوره‌ی آموزش خط و زبان هندی

«آکادمی آنلاین آموزش زبان هندی» برای آن دسته از عزیزانی که تمایل به یادگیری «خط هندی» و «گرامر زبان هندی» دارند، اقدام به برگزاری کلاس آموزش زبان هندی به صورت دوره‌های مجازی و آنلاین نموده است. دوره‌ی مجازی آموزش زبان هندی شامل آموزش خط هندی (دوناگری) و گرامر زبان هندی جهت مکالمه‌ی هندی می‏‌باشد.

نمونه‌ی تدریس دوره‌ی خط هندی (دوناگری)

آیا من می‌توانم در کلاس‌های آموزش زبان هندی شرکت کنم؟

بلی. ویژگی کلاس‎های مجازی آموزش زبان هندی در این است که هر شخص می‌تواند از هر کجا در این کلاس‌ها به صورت آنلاین شرکت نماید و اقدام به یادگیری خط و زبان هندی نماید و نیازی به حضور فیزیکی شخص نمی‌باشد.

نمونه‌ی تدریس دوره‌ی گرامر زبان هندی

نحوه‌ی تدریس خط هندی (دوناگری) و زبان هندی به چه صورت است؟

پس از ثبت‌نام، آموزش‌ها از طریق پلتفرم تلگرام و به صورت ویدئویی در اختیار شما قرار می‌گیرند و شما هر زمان که تمایل داشته باشید و متناسب با برنامه‌ی شخصی خودتان، می‌توانید ویدئوهای آموزشی را مشاهده کنید.

چه طور می‌توانم در دوره‌ی آموزش زبان هندی شرکت کنم؟

کافی است جهت مشاوره‌ی ثبت‎نام کلاس‎های آموزش زبان هندی و اطلاع از جزئیات دوره‏‏‌ها از طریق قسمت تماس با ما، آیدی تلگرام، شماره واتس‌اَپ یا دایرکت اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

WhatsApp: 0098 998 107 6889
Instagram: instagram.com/LearnHindi.ir
Telegram support ID: t.me/LearnHindi_Support
Contact form: Contact us

🔸🔸🔸 نحوه‌ی ثبت‌نام 🔸🔸🔸

🔸 با توجه به دوره، نحوه‌ی ثبت‌نام و پرداخت هزینه به روش زیر امکان‌پذیر است:

قیمت کل دوره‌ی گرامر 579000 تومان

همچنین دوره‌ی خط هندی(دوناگری) به ارزش 384800 هزار تومان تا مدت محدودی برای کسانی که در دوره‌ی گرامر ثبت‌نام نمایند، رایگان خواهد بود.

⬅️ واریز مبلغ ثبت‌نام به شماره کارت زیر(بانک پاسارگاد به نام سید احسان رضوی)

5022291035544731

◀️ پس از پرداخت، تصویر و اطلاعات پرداخت و مشخصات کامل خود(نام و نام‌خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، شماره موبایل و شهر محل سکونت) را به آیدی تلگرام ارسال کنید. این اطلاعات برای ایجاد اکانت آزمون شما و گواهی آنلاین پایان‌دوره استفاده خواهد شد.
⚠️ در صورتی که ملیت ایرانی ندارید، نیازی به ارسال کد ملی نیست.

🔸🔸🔸 قوانین 🔸🔸🔸

◀️ دوره از طریق کانال تلگرام و در حال برگزاری است. پس دسترسی به تلگرام الزامی است.

◀️ لینک ارسالی جهت عضویت در کانال صرفاً مربوط به شماست و پس از مدتی منقضی خواهد شد. پس لطفاً پس از دریافت لینک، هر چه سریعتر عضو و آن را در اختیار هیچ شخص دیگری قرار ندهید.

◀️ به هیچ وجه از کانال مربوطه خارج نشوید. در غیر اینصورت برای دریافت مجدد لینک کانال، ناچار به ثبت‌نام مجدد و پرداخت کامل هزینه‌ی دوره خواهید بود.

◀️ شما با ثبت‌نام در این دوره موافقت می‌کنید که به هیچ وجه و به هیچ نحو، اطلاعات کانال آموزشی را در اختیار شخص یا اشخاص دیگری قرار ندهید و در صورت اثبات چنین موضوعی، ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که از طریق مراجع قانونی نسبت به احقاق حقوق خود اقدام نماییم.

◀️ عضویت و پرداخت شما به منزله‌ی این است که اطلاعاتی که برای ما ارسال کرده‌اید، اطلاعات حقیقی شماست و از این اطلاعات صرفاً برای ساخت اکانت آزمون و راستی آزمایی استفاده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *